Colafit Akut Pro krém 150 ml

krém 1x150 ml

Kód tovaru: T05760

EAN: 8594158135148

10,06 € s DPH

Jednotková cena za liter67,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Colafit Akut Pro krém je masážny krém určený na každodenné použitie. Colafit Akut Pro krém pomáha liečiť bolesť kĺbov, zápalové ochorenia kĺbov a uvoľniť zatuhnuté kĺby.

Detaily

Charakteristika: Colafit Akut Pro krém je masážny a utišujúci prostriedok pre liečbu bolestivých kĺbov, s komplexným účinkom, k aktuálnej aplikácii. Zmierňuje bolesť, uvoľňuje zatuhnuté kĺby, zlepšuje hybnosť a napomáha pri zápalových ochoreniach. Colafit Akut Pro pomáha uvoľniť stuhnutosť kĺbov a svalov a priaznivo pôsobí na ich pohyblivosť. Jeho použitie je vhodné pred zaťažením alebo po ňom (napr. pri športovom výkone).

Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Spôsob použitia a dávkovanie: Krém sa nanesie na postihnuté miesto (kĺby alebo svaly) niekoľkokrát denne a masíruje sa po dobu asi 3-5 min.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Xanthan, Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Methylsulfonylmethane, Hydrolyzed Collagen, Comfrey Extr., Hyaluronic, Acid Sodium Salt, Menthol, Diclofenac Sodium-Salt, Camphor, Borage extract, Methyl Salicylate, Sodium Polyacrylate Hydrogenated Polydecene Trideceth-6, Boswellia Serrata, Phenoxyethanol, Soyasterol Complex, Parfum, 2-Brom-2-Nitro-1,3-Propandiol, Coumarin, Linalool, Geraniol.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »