Himalaya Liv.52 120 tbl

tbl 1x120 ks

Kód tovaru:

EAN: 8901138835170

8,75 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Liv 52 je výživový doplnok obsahujúci komplex prírodných látok - rastlinných výťažkov s priaznivým účinkom na činnosť pečene. Liv 52 priaznivo pôsobí na regeneráciu pečeňových buniek a detoxikáciu organizmu (odstraňuje toxíny z potravy, lieky). Účinok klinicky overený. Vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov.

Detaily

Charakteristika: Liv 52 obsahuje výťažky z tradičných liečivých rastlín a rastlín východnej medicíny, ktoré majú priaznivé pôsobenie na niektoré funkcie pečene (tvorba a vylučovanie žlče), priaznivo ovplyvňujú regeneráciu pečeňových buniek. Účinok prípravku bol overený vo viac ako 300 klinických štúdiách. Používa sa vo viac ako 55 krajinách sveta.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. U detí do 6 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je určený tehotným a dojčiacim ženám.

Dávkovanie: Dospelí: 1- 2, 2x denne pri jedle prehltnúť a zapiť. Deti od 6 rokov: 1 tableta 2x denne prehltnúť a zapiť. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie: Capparis spinosa/ kapara tŕnitá/ 65 mg, Cichorium intybus/čakanka obyčajná/ 65mg, Solanum nigrum/ľuľok čierny/ 32mg, Terminalia arjuna/vrcholiak arjuna/- 32mg, Cassia occidentalis/kasia západná/ 16mg, Achillea millefolium/rebríček obyčajný/ 16mg, Tamarix gallica/Tamariška francúzska/ 16mg, Mandur bhasma 33mg, Pomocné látky: stearan horečnatý, sodná soľ karboxymetylcelulózy, mikrokrištalická celulóza, kroskarmelóza sodná, oxid kremičitý

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »