FARMAX ActiLac cps 30

Kód tovaru:

EAN: 8595103953589

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

12,92 € s DPH

Jednotková cena za cps0,43 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

ActiLac je výživový doplnok obsahujúci harmonickú kombináciu až 8-ich kmeňov probiotických mikroorganizmov vrátane bifidobaktérií a laktobacilov a prebiotík - fruktooligosacharidy a inulín. Vhodný ako doplnok stravy na udržanie rovnováhy črevnej mikroflóry. Prípravok môžu užívať deti od 3 rokov.

Detaily

Charakteristika:  Prípravok obsahuje až 8 probiotických kmeňov, ktoré sa bežne vyskytujú v hrubom čreve. Prípravok je odskúšaný dlhoročnou praxou. Celkové množstvo životaschopných bakteriálnych kmeňov je spoločnosťou garantované i po 2-ročnom skladovaní (v množstve ≥4 x 108 cfu/cps).

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pre použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1–2× denne počas jedla. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie - účinné zložky v 1 kapsule: Kmene baktérií (celkom 6,16 mg/cps): Bifidobacterium lactis biotyp A, Bifidobacterium lactis biotyp B, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis.Ďalšie zložky: kukuričný škrob (zahusťovadlo), maltodextrín (nosič), inulín, chlorid draselný (želírujúca látka), síran horečnatý (plnidlo), fruktózový oligosacharid, amyláza (enzým), vanilkový prášok (látka zvýrazňujúca chuť a vôňu), síran manganatý (plnidlo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)