Compeed náplasť na mozole 6 ks

Skladom

Johnson & Johnson

3574660261189

Novinka

Zdravotnícky prostriedok Compeed náplasť na mozole je vhodná na odstránenie mozoľov. Compeed náplasť na mozole okamžite uľavuje od bolesti a tlaku,je vodeodolná, diskrétna a pohodlná a chráni pred špinou a baktériami.

Viac detailov

6,44 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 1,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: COMPEED® náplasti na mozole poskytujú okamžitú úľavu od bolesti a tlaku a zároveň chránia pred vodou, špinou a baktériami. Hydrokoloidné technológia pokožku hydratuje a hĺbkovo mozoľ zvlhčuje, čím koži zaisťuje najlepšie podmienky na hojenie. COMPEED® náplasti na mozole poskytujú okamžitú úľavu od tlaku a bolesti a tlmia trenie na postihnutom mieste.

Spôsob použitia: COMPEED® náplasť na mozole by mala byť menená každých 48 hodín. Po odstránení náplasti je postačujúci kúpeľ nôh a jemné trenie uterákom, ktoré odstráni odumreté kožné bunky. Nová náplasť by mala byť aplikovaná a postup opakovaný, dokiaľ nie je mozoľ úplne odstránený.     

  1. Na dosiahnutie najlepších výsledkov, zmäkčite mozoľ namočením chodidiel v teplej kúpeli. Odstráňte zvtrdlou kožu buď nechtom, či trením uterákom. Nepoužívajte pemzu či pilník. Kožu dôkladne osušte.     
  2. Zahrievajte náplasť medzi dlaňami po dobu 1 minúty pred aplikáciou.     
  3. Odstráňte vzorovaný ochranný papier. Odstráňte spodný veľký biely papier.     
  4. Nedotýkajte sa lepiacej strany. Mozoľ prekryte náplasťou.     
  5. Nechajte COMPEED® na mieste, kým sa samovoľne neodlepí.     
  6. Postup opakujte od začiatku. Odstráňte zmäknutú kožu po každom kúpeli, kým mozoľ postupne nezmizne a koža bude opäť hladká a hebká.

Diabetici: Vo väčšine prípadov je náplasť COMPEED® dobre tolerovaná. Napriek tomu diabetikom odporúčame, aby sa pred použitím poradili so svojím lekárom.

Náplasť nikdy nestrihajte, okraje sú špeciálne tvarované tak, aby zabezpečili priľnavosť náplasti. Akékoľvek zvyšky lepidla na pančuchových nohaviciach, ponožkách či topánkach môžu byť odstránené technickým benzínom.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)