Canespor roztok 15 ml

sol der (fľ. skl., hnedá) 1x15 ml

Kód tovaru:

EAN: 8585028200790

10,22 € s DPH

Jednotková cena za liter681,12 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Canespor roztok je liek na liečbu plesňových ochorení kože (mykóz), kožných záhybov, okolia nechtov. Canespor roztok tlmí rast mikroorganizmov a taktiež tlmí nimi vyvolaný zápal. Vhodný aj na mokvajúce ložiská.

Detaily

Indikácie: Bifonazol je antimykotikum so širokým spektrom účinku na liečbu plesňových ochorení kože. Bifonazol, liečivo Canespor preniká postihnutými vrstvami kože a pôsobí proti plesniam. Má tiež protizápalový účinok.  Liek sa indikuje na plesňové ochorenia nôh a rúk (tinea pedum, tinea manus), plesňové ochorenia kože a kožných záhybov (tinea corporis, tinea inguinalis), pityriasis versicolor (plesňové ochorenie spôsobené Malassezia furfur), erytrazma (kožná infekcia spôsobená Corynebacterium minutissimum), povrchové kandidózy.

Kontraindikácie: Nepoužívajte Canespor, keď ste alergický (precitlivený) na bifonazol alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Canespor. Zamedzte, aby došlo ku kontaktu Canespor s očami. U dojčiat sa Canespor môže podávať len pod lekárskym dohľadom.

Tehotenstvo a dojčenie: Canespor sa môže používať  počas tehotenstva iba po starostlivom zvážení pomeru rizika k prínosu liečby lekárom, pretože nie sú žiadne skúsenosti s jeho používaním u tehotných žien. Canespor krém sa môže používať počas dojčenia iba po starostlivom zvážení pomeru rizika k prínosu liečby lekárom. Ak dojčíte, nesmiete si nanášať Canespor krém na prsné bradavky.

Dávkovanie: Canespor na postihnuté miesta kože raz denne, najvhodnejšie večer pred spaním. Malé množstvo zvyčajne postačuje na ošetrenie plochy približne veľkosti dlane. V nepretržitej liečbe Canesporom musíte pokračovať aj vtedy, keď príznaky, ako je pálenie a svrbenie vymizli. Zvyčajná dĺžka iečby je 2-4 týždne, v závisloti od postihnutého miesta, a je uvedená v príbalovej informácii k lieku.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Účinná látka bifonazol
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 10 mg / 1 ml
Lieková forma dermálny roztok
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »