Zubná pasta Sensodyne Repair Protect 75 ml

zubná pasta 1x75 ml

Kód tovaru: T00499

EAN: 8590335008304

7,59 € s DPH

Jednotková cena za liter101,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Sensodyne Repair & Protect zubná pasta, ktorá dokáže opraviť oslabené miesta na zuboch. Sensodyne Repair & Protect pomáha chrániť pred zubným kazom.

Detaily

Charakteristika: Nová zubná pasta Sensodyne Repair & Protect využíva revolučnú technológiu NovaMin® na vyhľadanie a zacelenie odhalených dentínových kanálikov. Odhalené dentínové kanáliky zubov sú oslabenými miestami, ktoré spôsobujú občasné vystreľovanie ostrej, bodavej bolesti – známky precitlivenosti zubov. Pod ochrannou vrstvou skloviny sa nachádza dentín (zubovina), porézny materiál zložený z milióna dentínových kanálikov. K obnaženiu zuboviny môže dôjsť v dôsledku ústupu ďasien alebo postupným stenčením skloviny, prípadne môže ísť o kombináciu oboch príčin. Obnažená zubovina je citlivým a zraniteľným miestom zuba a zdrojom občasných záchvatov ostrej, bodavej bolesti. Novinka Sensodyne Repair & Protect má unikátne zloženie s klinicky prevereným NovaMinom®, technológiou založenou na vysokej koncentrácii vápnika, ktorá pomáha opraviť citlivé miesta pomocou prirodzených stavebných zložiek zubov. NovaMin® začne pri kontakte so slinami uvoľňovať – vápnik a fosfor. Ich ióny vytvoria ochrannú vrstvu minerálov, ktorá prekryje a chráni citlivé miesta na zuboch.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Čistite si zuby 2x denne množstvom o sile približne 2 cm ako u každej inej zubnej pasty. Pri používaní 2× denne pomáha zubná pasta Sensodyne Repair & Protect dlhodobo opraviť, posilniť a chrániť vaše zuby. Pasta má sviežu mentolovú príchuť, ktorá v ústach zanechá pocit čistoty a sviežosti. 

Zloženie: NovaMin 5%, Fluorid sodný

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »