Boiron Avenoc masť 30g

ung (tuba Al) 1x30 g

Kód tovaru:

EAN: 3352712005550

7,42 € s DPH

Jednotková cena za kg247,43 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Homeopatická masť na symptomatickú liečbu niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí. Vhodný pre dospelých pacientov.

Detaily

Indikácie: bolestivé a krvácajúce hemoroidy, svrbenie a mokvanie hemoroidov. Deti a dospievajúci môžu prípravok používať len na odporučenie lekára.

Kontraindikácie: Nepoužívať u osôb, ktoré vykazujú alergiu na lokálne anestetikum (napr. začervenanie alebo svrbenie kože). V prípade pochybností je nevyhnutné informovať sa u lekára alebo lekárnika.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek môžu užívať tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Po vykonaní lokálnej toalety naneste masť v tenkej vrstve na postihnuté miesto 3 - 4x denne. V liečení pokračujte niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptómov. V prípade vnútorných bolestí je možná intrarektálna aplikácia použitím pribaleného aplikátora.

Zloženie homeopatického lieku (v 100g masti): Ficaria verna - Materská tinktúra (0,01g), Adeps lanae cum aqua (Lanolín) (5,00g), Paeonia officinalis - Materská tinktúra (0,01g), Adrenalin (Adrenalín) 3DH(0,05g), Amylocaini hydrochloridum (Amylokaín) 1 DH (0,50g), Vaselinum album (Vazelina biela) ad 100,00g

Vlastnosti

Lieková forma masť
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »