Persen forte 20 cps

cps dur (87,5 mg/17,5 mg/17,5 mg) 1x20 ks

Kód tovaru: 60111

EAN: 8594739251809

9,12 € s DPH

Jednotková cena za cps0,46 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Persen forte je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.Persen forte obsahuje koreň valeriány,ktorý má upokojujúci účinok.Zmierňuje príznaky nervového napätia.Pri nespavosti pomáha zaspať.

Detaily

Indikácie: Persen forte je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.Persen forte obsahuje koreň valeriány,ktorý má upokojujúci účinok.Zmierňuje príznaky nervového napätia.Pri nespavosti pomáha zaspať.

Kontraindikácie: Ak ste alergický na koreň valeriány, list medovky, list mäty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto liek.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek.
Bezpečnosť počas tehotentsva a dojčenia sa nestanovila. Používanie tohto lieku počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča z dôvodu chýbajúcich údajov.

Dávkovanie: Dospelí a dospievajúci starší ako 12 rokov:Pri psychickej záťaži, nepokoji alebo podráždenosti sa odporúča užívať 2 kapsuly Persenu forte 2-krát denne.Pri nespavosti sa odporúča užiť 2 kapsuly jednu hodinu pred spaním.Kapsuly sa majú zapiť vodou, užívajú sa nezávisle od jedla.Persen forte má pozvoľný nástup účinku. Na dosiahnutie optimálneho liečebného účinku sa odporúča pokračovať v užívaní minimálne 2 týždne.Trvanie liečby nie je obmedzené. Pri dlhodobej liečbe odporúčanými dávkami Persenu forte sa nevyskytla lieková závislosť alebo abstinenčné príznaky.Ak sa symptómy ochorenia zhoršia alebo sa nezlepšia do 14 dní, je potrebné, aby ste to konzultovali so svojim lekárom.Persen forte je určený len na použitie u dospelých a detí starších ako 12 rokov.

Vlastnosti

Účinná látka extrakty z koreňa valeriány,listu medovky a listu mäty
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 87,5 mg/17,5 mg/17,5 mg
Lieková forma tvrdé kapsuly
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »