Menu
banner

Persen forte 20 cps Zväčšiť

Persen forte 20 cps

3838957679119

Sandoz

Persen forte je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.Persen forte obsahuje koreň valeriány,ktorý má upokojujúci účinok.Zmierňuje príznaky nervového napätia.Pri nespavosti pomáha zaspať.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH6,79 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Persen forte je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.Persen forte obsahuje koreň valeriány,ktorý má upokojujúci účinok.Zmierňuje príznaky nervového napätia.Pri nespavosti pomáha zaspať.

Kontraindikácie: Ak ste alergický na koreň valeriány, list medovky, list mäty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto liek.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek.
Bezpečnosť počas tehotentsva a dojčenia sa nestanovila. Používanie tohto lieku počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča z dôvodu chýbajúcich údajov.

Dávkovanie: Dospelí a dospievajúci starší ako 12 rokov:Pri psychickej záťaži, nepokoji alebo podráždenosti sa odporúča užívať 2 kapsuly Persenu forte 2-krát denne.Pri nespavosti sa odporúča užiť 2 kapsuly jednu hodinu pred spaním.Kapsuly sa majú zapiť vodou, užívajú sa nezávisle od jedla.Persen forte má pozvoľný nástup účinku. Na dosiahnutie optimálneho liečebného účinku sa odporúča pokračovať v užívaní minimálne 2 týždne.Trvanie liečby nie je obmedzené. Pri dlhodobej liečbe odporúčanými dávkami Persenu forte sa nevyskytla lieková závislosť alebo abstinenčné príznaky.Ak sa symptómy ochorenia zhoršia alebo sa nezlepšia do 14 dní, je potrebné, aby ste to konzultovali so svojim lekárom.Persen forte je určený len na použitie u dospelých a detí starších ako 12 rokov.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:extrakty z koreňa valeriány,listu medovky a listu mäty
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:87,5 mg/17,5 mg/17,5 mg
Lieková forma:tvrdé kapsuly

Napísať hodnotenie

Persen forte 20 cps

Persen forte 20 cps

Persen forte je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.Persen forte obsahuje koreň valeriány,ktorý má upokojujúci účinok.Zmierňuje príznaky nervového napätia.Pri nespavosti pomáha zaspať.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)