Ocuvite Complete 60 kapsúl

Skladom

Bausch+Lomb

4030571002970

Novinka

Ocuvite Complete je výživový doplnok špeciálne vyvinutý k udržaniu zdravého zrak. Ocuvite Complete je kombináciou  karotenoidov, vitamínov a mastných kyselín. Je vhodný pre dospelých, diabetikov i celiatikov, ktorí majú namáhaný zrak (práca s počítačom a pod.).

Viac detailov

Naša cena 13,99 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Ocuvite Complete obsahuje vyváženú kombináciu výživných látok. Karotenoidy luteín a zeaxantín sa vo vysokej miere nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice (v žltej škvrne).Ďalej obsahuje vitamíny C a E, zinok a DHA.

  • Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a správnej premene vitamínu A.
  • Kyselina dokozahexaénová (DHA ) prispieva k udržaniu dobrého zraku (priaznivý účinok sa dostaví pri príjme min. 250mg DHA denne).
  • Zinok, vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. U detí do 18 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Ak užívate lieky ovplyvňujúce zrážanie krvi alebo máte poruchu alebo máte poruchu trávenia tukov, poraďte sa pred užívaním s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Zloženie (1 kapsula): luteín (5 mg), zeaxantín (1 mg), zinok (7,5 mg), vitamín E (15 mg), vitamín C (90 mg), rybí olej (421,5 mg) z toho DHA (175 mg), želatína, oxid kremičitý, červený a žltý oxid železitý, glycerol monostearát, glycerol, voda, slnečnicový lecitín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie! Pri užívaní sa môžu vyskytnúť tráviace ťažkosti, nevoľnosť alebo vracanie spojené s rybacou chuťou v ústach.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)