Ocuvite Complete 60 kapsúl

cps 1x60 ks

Kód tovaru: T00322

EAN: 4030571002970

23,35 € s DPH

Jednotková cena za cps0,39 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Ocuvite Complete je výživový doplnok špeciálne vyvinutý k udržaniu zdravého zrak. Ocuvite Complete je kombináciou  karotenoidov, vitamínov a mastných kyselín. Je vhodný pre dospelých, diabetikov i celiatikov, ktorí majú namáhaný zrak (práca s počítačom a pod.). Spoznajte celú radu prémiových doplnkov Ocuvite.

Detaily

Charakteristika: Ocuvite Complete obsahuje vyváženú kombináciu výživných látok. Karotenoidy luteín a zeaxantín sa vo vysokej miere nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice (v žltej škvrne).Ďalej obsahuje vitamíny C a E, zinok a DHA.

 • Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a správnej premene vitamínu A.
 • Kyselina dokozahexaénová (DHA ) prispieva k udržaniu dobrého zraku (priaznivý účinok sa dostaví pri príjme min. 250mg DHA denne).
 • Zinok, vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. U detí do 18 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Ak užívate lieky ovplyvňujúce zrážanie krvi alebo máte poruchu alebo máte poruchu trávenia tukov, poraďte sa pred užívaním s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Zloženie (1 kapsula): luteín (5 mg), zeaxantín (1 mg), zinok (7,5 mg), vitamín E (15 mg), vitamín C (90 mg), rybí olej (421,5 mg) z toho DHA (175 mg), želatína, oxid kremičitý, červený a žltý oxid železitý, glycerol monostearát, glycerol, voda, slnečnicový lecitín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie! Pri užívaní sa môžu vyskytnúť tráviace ťažkosti, nevoľnosť alebo vracanie spojené s rybacou chuťou v ústach.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (1)

 • návštevník sa pýta

  13.02.2020
  Môžem brat Ocuvite aj keď mam suché oči?
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, môžete. Je dobré to kombinovať aj s nejakým kvapkami na suché oči napr. Hyal-drop.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »