Candistop 60 cps

cps 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594028190864

12,65 € s DPH

Jednotková cena za cps0,21 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Candistop je vhodný v prípade nadmerného rastu kvasinky Candida.Candistop sú vhodným doplnkom v prípade nadmerného rastu kvasiniek Candida v tráviacom ústrojenstve a vo vagíne a pri snahe týchto kvasiniek uchytiť sa na epiteliálnym povrchu.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Candistop je vhodný v prípade nadmerného rastu kvasinky Candida.Candistop sú vhodným doplnkom v prípade nadmerného rastu kvasiniek Candida v tráviacom ústrojenstve a vo vagíne a pri snahe týchto kvasiniek uchytiť sa na epiteliálnym povrchu.

Exktrakt z grapefruitucandi stôp dóza: Obsahuje rad bioflavonoidov , ako naringin , isonaringin , poncirin , naringenínu a rhoifolin . Tieto aktívne zložky sa usadzujú v cytoplazmatickej membráne mikroorganizmov účinkujú tak , že rozrušujú membránu , bránia absorpcii amino kyselín . Umožňujú tým aj to , že bunkový obsah prechádza cez membránu . Tento extrakt je úplne netoxická ingrediencie a neovplyvňuje prospešnú črevnú mikroflóru . Je nealergénny aj pre ľudí , ktorí trpia alergiou na citrusové ovocie.
Cesnak: Cesnak ( Allium sativum ) má už tradičné využitie v strave . Aktívnou zložkou cesnaku je alicín ( allyl2 - proppene thiosulfinat ) , ktorý sa tvorí pri rozdrvení strúčikov cesnaku . Jeho tvorba je závislá na účinku enzýmu allinázy.

Symbiotický efekt: Nespornou výhodou prípravku CANDI STOP je jeho trojnásobný účinok . Jednotlivé zložky sa vo svojom účinku dopĺňajú a vytvárajú tzv symbiotický efekt . Výťažky z grapefuitových semienok a cesnaku tak znásobujú účinok živých kultúr a vo svojom výsledku dosahuje prípravok CANDI STOP lepších výsledkov.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Bežné dávkovanie je 2 kapsuly 1x denne pred jedlom. K posilneniu účinkov sa odporúča v priebehu prvých 14 dňoch užívať 4 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú pred jedlom, vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Lactobacillus casei PXN37
                  Lactobacillus rhamnosus PXN54
                  Streptococcus thermophilus PXN66
                  Bifidobacterium breve PXN25
                  Lactobacillus acidophilus PXN35
                  Bifidobacterium longum PXN30
                  Lactobacillus delbrueckii ssp bulgaricus PXN39
                  Celkový počet mikroorganizmov 2 x 109 KTJ / kapsulu.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »