Enhydrol 10 sáčkov

prášok vo vrecúškach 1x10 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594071090272

6,38 € s DPH

Jednotková cena za ks0,64 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Enhydrol je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácií pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní.Enhydrol je určený pre dospelých a deti už od ukončeného 1. týždňa veku.

Detaily

Charakteristika: Enhydrol je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácií pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní.Enhydrol je určený pre dospelých a deti už od ukončeného 1. týždňa veku.

Má prírodnú banánovú príchuť.Je pripravený v 10 vrecúškach určených na rozpustenie vo vode.Každé vrecúško Enhydrolu obsahuje presné množstvo na prípravu 200 ml orálneho rehydratačného roztoku.

Nepoužívajte:  Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Roztok sa podáva po lyžičkách alebo postupne z dojčenskej fľaše dojčenskej fľaše po dobu najmenej 4 hodín. Presné dávkovanie odporučí lekár, osoba kvalifikovaná v oblasti farmácie alebo výživy. Pred použitím je treba si prečítať príbalovú informáciu. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »