Zľava -1,89 €
Muconasal plus nosový sprej 10 ml

Muconasal plus nosový sprej 10 ml

aer nao (fľ.skl.) 1x10 ml

Kód tovaru: 26797

EAN: 9006968003412

5,69 € s DPH

7,58 € s DPH

Jednotková cena za liter568,68 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Liek Muconasal plus sprej sa používa na zmenšenie opuchu nosovej sliznice spojeného s bežnou nádchou a sennou nádchou. Muconasal plus možno na základe lekárskeho odporúčania použiť i na uvoľnenie hlienov pri zápale prínosových dutín a infekcii stredného ucha. Je vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov.

Detaily

Indikácie: Tramazolín, liečivo Muconasalu plus, zúžuje cievy a  tým zmenšuje opuch nosovej sliznice. Toto vedie k dlhodobému spriechodneniu nosa. Po vstreknutí Muconasalu plus do nosa sa tento účinok zvyčajne dostaví do 5 minút a vydrží 8-10 hodín. Muconasal plus sa používa na zmenšenie opuchu nosovej sliznice spojeného s bežnou nádchou a sennou nádchou a na základe lekárskeho odporúčania na uvoľnenie hlienov pri zápale prínosových dutín a infekcii stredného ucha.

Kontraindikácie: Alergia na liečivo tramazolíniumchlorid alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Muconasalu plus. Glaukóm so zatvoreným uhlom, alebo syndróm suchého nosa (suchá rinitída).i Operácia hlavy cez nosové dutiny. Deti mladšie ako 6 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Muconasal plus sa neodporúča používať počas prvých troch mesiacov tehotenstva. Počas ďalšieho priebehu tehotenstva a počas dojčenia sa má liek používať len na základe lekárskeho odporúčania.

Dávkovanie: Aerodisperzia sa vstrekuje do každej nosovej dierky podľa potreby, najviac 4-krát za deň. Liek sa nemá podávať dlhšie ako 5-7 dní bez lekárskeho odporúčania.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

 

 

Vlastnosti

Účinná látka tramazolín
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 1,18mg/ml
Lieková forma nosová roztoková aerodisperzia
Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »