Béres Drops Plus 100 ml

gtt 1x100 ml

Kód tovaru:

EAN: 5997207713138

16,62 € s DPH

Jednotková cena za liter166,21 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Béres Drops Plus podporujú obranyschopnosť organizmu a rekonvalescenciu po chorobe, operáciách.Béres Drops Plus obnovuje vitalitu organizmu v prípade únavy a slabosti,dodáva stopové prvky potrebné pre organizmus.

Detaily

Charakteristika: Béres Drops Plus podporujú obranyschopnosť organizmu a rekonvalescenciu po chorobe, operáciách.Béres Drops Plus obnovuje vitalitu organizmu v prípade únavy a slabosti,dodáva stopové prvky potrebné pre organizmus.

Minerálne látky a stopové prvky prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu:železo zúčastňuje sa normálnej krvotvorby,zinok zohráva dôležitú úlohu pri zdravom fungovaní imunitného systému,mangán zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe energie,meď zúčastňuje sa normálnej krvotvorby a zdravého fungovania imunitného systému,molybdén je stavebná jednotka enzýmov, ktoré sa zúčastňujú procesov látkovej výmeny na úrovni buniek,selén podporuje ochranu buniek a chráni organizmus voči škodlivým vplyvom voľných radikálov,chróm môže priaznivo pôsobiť na látkovú výmenu sacharidov a tukov,fluór prispieva k ochrane zubov.

Použitie: Na zlepšenie fungovania imunitného systému a odolnosti organizmuv prípade nedostatočnej výživy a intenzívnej fyzickej aktivity,ako prevenciu v prípade vírusových a iných epidémií,v prípade únavy, straty chuti do jedla, zlého zdravotného stavu, slabosti, nespavosti a pri prevencii týchto príznakov,na zotavenie po chorobe a operáciách, ako doplnková liečba na zlepšenie celkového zdravotného stavu a pohody pacientov s nádorovým ochorením.


Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:  Deti vo veku od 4 do 10 rokov denne: 2 x 9 kvapiek,deti vo veku od 11 do 14 rokov denne: 2 x 18 kvapiek,dospievajúci od 15 do 17 rokov denne: 2 x 23 kvapiek,dospelí denne: 2 x 27 kvapiek.

Zloženie: Čistená voda, síran železnatý, síran zinočnatý, zvlhčovadlo (glycerín (85%)), regulátory kyslosti (kyselina sírová (96%), kyselina jantárová, kyselina vínna), zvýrazňovač chuti (glycín), stabilizátor (vínan sodnodraselný), síran meďnatý, síran mangánatý, molybdénan amónny, fluorid sodný, chlorid chromitý, seleničitan sodný.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »