Cosmos Na pľuzgiere XL 76 x 45 mm 5 ks

náplasti (45x75 mm), inov.2015, 1x5 ks

Kód tovaru:

EAN: 4052199203959

7,63 € s DPH

Jednotková cena za ks1,53 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Cosmos Na pľuzgiere XL sú náplasti vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov.Cosmos Na pľuzgiere XL vytvárajú taký vlhký ochranný gél vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprisychá k pľuzgieru.

Detaily

Charakteristika: Cosmos Na pľuzgiere XL sú náplasti vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov.Cosmos Na pľuzgiere XL vytvárajú taký vlhký ochranný gél vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprisychá k pľuzgieru. Do rany navyše neprenikajú baktérie,je zachované vlhké prostredie a súčasne je umožnený odvod potu,hydrokoloidná náplasť pôsobí v určitom zmysle slova ako „druhá koža",náplasti na pľuzgiere sú vode odolné a súčasne priedušné,sú priehľadné a majú špeciálny tvar, vďaka ktorému sa prispôsobia miestu lepenia (päta, prsty).

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 10

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »