Wartner Kryoterapia 2. generácie 50 ml

(kryoterapia) 1x50 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594060892443

30,13 € s DPH

Jednotková cena za liter602,62 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Wartner Bradavičník 2.generácie je zdravotnícky prostriedok určený na odstránenie bradavíc na rukách a nohách. Jeho účinok je založený na lekárskej metóde zmrazovania.Pri Wartner Bradavičník 2.generácie ide o rýchly, účinný a bezpečný postup, ktorý umožňuje odstrániť bradavice obvykle už po prvej aplikácii prípravku. Jedno balenie vystačí na 12 aplikácií. Vhodný pre dospelých a deti od 4 rokov.

Detaily

Charakteristika: Wartner Bradavičník je založený na metóde zmrazovania, ktorú využívajú i lekári. Wartner 2.generácie jediným použitím rýchlo zmrazí bradavicu až k jej jadru pri -50°C (najnižšia teplota dostupná medzi produktmi kryoterapie), vďaka čomu bradavica po desiatich až štrnástich dňoch sama odpadne. Medzi tým sa pod ňou vytvorí nová zdravá koža. Balenie naviac obsahuje 12 špeciálnych náplastí a pilník na chodidlá.

Nepoužívajte: U detí do 4 rokov. U diabetikov. Na miesta s jemnou alebo citlivou pokožkou (podpazušie, oblasť genitálií). Na materské znamienka, pigmentové škvrny, pehy. Na okolitú zdravú kožu (zmrazením môže dôjsť k odumretiu)

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa nesmie používať.

Použitie: Wartner 2.generácie sa jednoducho aplikuje na bradavice pomocou špeciálnych penových aplikátorov, ktoré sú súčasťou balenia. Aplikátor necháte nasiaknuť kvapalinou z talkovej nádobky 3s, násladne ho voľne podržíte 20s (tým sa zníži teplota penového aplikátora) a následne priložíte na bradavicu.

Doba aplikácie na bradavicu na nohe je 40s (pred tým je vhodné bradavicu navlhčiť a opilnikovať) a na ruke je 20s.

Zloženie: dimetyléter, propán (extrémne horľavý!)

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »