Valosun UROVAL Megabrusnica FORTE sirup 200 ml

sirup 1x200 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594024761709

10,45 € s DPH

Jednotková cena za liter52,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok UROVAL Megabrusnica FORTE obsahuje D- manózu a vysoko koncentrovaný extrakt z brusníc. UROVAL Megabrusnica FORTE znemožňuje baktériám Escherichia coli (spôsobujú zápal močových ciest) prichytiť sa na stene močových ciest.

Detaily

Charakteristika: Obsahuje vysoko kvalitný extrakt brusnice s vysokým obsahom proanthokyanidínov a monosacharid D-manózu. Forma koncentrátu je vhodná pre dospelých a deti už od 6. mesiaca veku.

Aktívne látky:

  • Vysoko účinné zložky brusnice (proanthokyanidíny) a D-manóza sa po požití ľahko vstrebávajú do krvi, z krvi sú filtrované obličkami do moču, kde znemožňujú baktériám typu Escherichia coli prichytiť sa na povrchu stien močových ciest. Baktérie sú následne odplavené močom z tela von.
  • Koncentrovaný a kvalitný extrakt brusnice (Vaccinium macrocarpon) garantuje príjem 36 mg proanthokyanidínov v dennej dávke 20 ml.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 20 ml denne. Deti od 6. mesiaca do 3 rokov užívajú 10 ml denne. Dávku možno rozdeliť na niekoľko menších dávok. Koncentrát je vhodné podľa chuti zriediť vodou. Pri urologických ťažkostiach je odporúčaný zvýšený príjem tekutín. Pred použitím potriasť! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

Obsah dennej dávky (20 ml)
Brusnicový extrakt 360 mg (zodpovedá 36 mg PAC*)
D-manóza 250 mg

Zoznam zložiek: invertný cukrový roztok (D-glukóza 42 %, D-fruktóza 42 %, sacharóza 8 %), brusnicový extrakt, D-manóza, kys. citrónová (regulátor kyslosti), hydrogénuhličitan sodný (jedlá sóda), benzoát sodný, sorbát draselný (konzervanty).

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »