Zľava -1,25 €
Quixx Extra nosový sprej s eukalyptom 30 ml

Quixx Extra nosový sprej s eukalyptom 30 ml

hypertonický nosový sprej 1x30 ml

Kód tovaru: T00532

EAN: 4013054023402

7,79 € s DPH

9,04 € s DPH

Jednotková cena za liter259,65 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Quixx Extra nosový sprej je hypertonický nosový sprej s obsahom prírodnej morskej vody a eukalyptového oleja. Quixx Extra nosový sprej sa používa na podpornú liečbu upchatého nosa u dospelých a detí  od 6 rokov.

Detaily

Charakteristika: Pôsobí na fyzikálnom princípe prestupu tekutín zo sliznice nosa do hypertonického roztoku nosového spreja, ktorý ju vďaka svojmu zloženiu zo sliznice akoby nasáva. Tým dôjde k zmenšeniu objemu nosovej sliznice a k zlepšeniu dýchania cez nos.  Určený je na uvoľnenie upchatého nosa a nosových dutín spôsobené nádchou, chrípkou alebo alergiami, čistí nosové dutiny a zvlhčuje nosovú sliznicu, pomáha obnoviť funkcie nosa a zlepšuje dýchanie. Eukalyptový olej napomáha uvoľniť upchatý nos a navodzuje pocit čistého a priechodného nosa. Obsahuje iba prírodné zložky, neobsahuje konzervačné látky, nevyvoláva návyk a je bezpečný aj pri dlhodobom používaní. 

Nepoužívajte: Vo veku menej ako 6 rokov. Pri alergii na morskú vodu, eukalyptový olej.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: U detí od 6 rokov 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky 2 až 3-krát denne. Dospelí: 1 až 3 vstreky do každej nosovej dierky 2 až 3-krát denne. Fľaška obsahuje približne 220 vstrekov a má zabudovaný antibakteriálny systém pumpy, ktorý zabraňuje rekontaminácii počas celej doby používania.

Quixx Extra sa môže používať až 6 mesiacov od prvého použitia.

Zloženie (na 100 ml): chlorid sodný (cca 2,6g), prírodná voda (84,6 ml), čistená voda (15,4 ml), eukalyptový olej (0,015 ml)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Lieková forma nosový sprej
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »