PRIESSNITZ Gél na žily a cievy Medical 125 ml

gél 1x125 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594059737175

14,87 € s DPH

Jednotková cena za liter118,97 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Gél na žily a cievy Priessnitz obsahuje prírodnú látku escín a flavonoidy, čo sú bezpečné a preverené prírodné látky so šetrnými a priaznivými účinkami na kvalitu a funkcie žilového a lymfatického systému.Gél na žily a cievy Priessnitz sa používa pri pocite ťažkých unavených nôh,pre upokojenie tŕpnucich končatín.

Detaily

Charakteristika: Chladivý gél obsahuje prírodné látky escín (z plodu pagaštanu konského Aesculus hippocastanum) a flavonoidy (z červených listov viniča hroznorodého Vitis vinifera). Vstrebanie týchto účinných látok je podporené prídavkom etanolu a mentolu.

Prípravok je určený k aplikácii na kožu končatín, kde:

  • uľavuje od pocitu ťažkých a unavených nôh,
  • zvláčňuje a hydratuje pokožku nôh.

Nepoužívajte: Len pre vonkajšie použitie. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsahovanú zložku.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je možné na končatiny aplikovať aj počas tehotenstva a dojčenia.

Spôsob použitia: Prípravok sa používa podľa potreby. Najlepšie pravidelne rozotrite a vmasírujte do kože dolných končatín. Aplikáciu je vhodné spojiť s  masážou.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »