Fix-krém-H 30 g

1x30 g

Kód tovaru:

EAN: 85818521

4,86 € s DPH

Jednotková cena za kg161,84 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Fix-krém-H je krém,ktorý za priaznivé protizápalové,hojivé a sťahujúce účinky neďakuje chemikáliám, ale výťažkom z liečivých rastlín.Fix-krém-H sa používa na natieranie zvonka-účinne podporuje hojenie hemoroidov (zlatej žily) a poranení kože.

Detaily

Charakteristika: Fix-krém-H je krém,ktorý za priaznivé protizápalové,hojivé a sťahujúce účinky neďakuje chemikáliám, ale výťažkom z liečivých rastlín.Fix-krém-H sa používa na natieranie zvonka-účinne podporuje hojenie hemoroidov (zlatej žily) a poranení kože,protizápalový, hojivý a sťahujúci účinok krému je zabezpečený vysokým obsahom výťažkov z liečivých rastlín – dubová kôra, nechtík lekársky a tymian obyčajný.


Použitie: Účinne podporuje hojenie hemoroidov (zlatej žily) a poranení kože  ( trhliny, popáleniny, nadmerné  slnenie ) protizápalový, hojivý a sťahujúci účinok krému je zabezpečený vysokým obsahom výťažkov z liečivých rastlín – dubová kôra, nechtík lekársky a tymian obyčajný.
Dávkovanie: Krém nanášať v tenkej vrstve na postihnuté miesto po dobu 5 -7 dní, po odoznení príznakov ďalej pokračovať 1-2 x týždenne.
Nepoužívajte: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie: výťažok z dubovej kôry, nechtíka lekárskeho,  tymianu obyčajného a iné zložky uvedené na obale.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »