Floraliv fľaštičky 7amp x10ml

Skladom

Berlin-Chemie

T01414

4013054024140

Novinka

Výživový doplnok Floraliv fľaštičky má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv fľaštičky prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Viac detailov

8,80 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 8,80 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Floraliv  prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, napr. sliznice čreva ,k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,k zníženiu vyčerpania a únavy.Bacillus coagulans – spóry tvoriaci bakteriálny kmeň, ktorý podporuje pasáž potravy a zabezpečí vysoký počet baktérií v čreve.

  • Vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Vitamíny B3 a B12  prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc, napr. aj sliznice čreva.
  • Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
  • Vitamíny B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:Odporúča sa 1 až 2 jednodávkové fľaštičky denne podľa potreby. Návod na otvorenie fľaštičky je v krabičke.

Zloženie v fľaštičke: Roztok: Vitamíny B1 0,42mg (38,2%ODD) , B2 0,48mg (34,3%ODD), B3 5,4mg (33,8%ODD), B5 1,8mg (30,0%ODD), B6 0,6mg (42,8%ODD), B12 0,30mcg (12,0%ODD), demineralizovaná voda, fruktóza, med,ruktooligosacharidy krátke reťazce, ochucovadlá, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina citrónová, citran sodný, karamel, maltodextrín

Prášok vo vrchnačiku: živé črevné baktérie min. 0,5 miliardy CFU (Bifidobacterium BB-12,Lactobacillus acidophilus LA-5,Lactobacillus paracasei L. CASEI 431, Bacillus coagulans LMG S-24828), hydrolyzovaný kukuričný dextrín, oxid kremičitý, oxid horečnatý, maltodextrín, alginát sodný, pivovarnícky kvasinkový extrakt, fosfát sodný, hydroxypropylmetylcelulóza,

ODD - odporúčaná denná dávka, CFU - koloniformné jednotky

Upozornenie: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, vyváženého a zdravého životného štýlu. Skladujte pri teplote do 25 °C, v originálnom balení na ochranu pred svetlom a vlhkom.  Tento výrobok neobsahuje glutén alebo laktózu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)