Menu
banner

Quixx nosový sprej 30 ml Zväčšiť

Quixx nosový sprej 30 ml

4013054017500

Berlin-Chemie

Quixx nosový sprej je hypertonický nosový sprej s obsahom prírodnej morskej vody. Quixx nosový sprej sa používa na liečbu upchatého nosa u dospelých, detí  a dojčiat od 6 mesiacov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH6,28 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Pôsobí na fyzikálnom princípe prestupu tekutín zo sliznice nosa do hypertonického roztoku nosového spreja, ktorý ju vďaka svojmu zloženiu zo sliznice akoby nasáva. Tým dôjde k zmenšeniu objemu nosovej sliznice a k zlepšeniu dýchania cez nos.  Určený je na uvoľnenie upchatého nosa a nosových dutín spôsobené nádchou, chrípkou alebo alergiami, čistí nosové dutiny a zvlhčuje nosovú sliznicu, pomáha obnoviť funkcie nosa a zlepšuje dýchanie. obsahuje iba prírodné zložky, neobsahuje konzervačné látky, nevyvoláva návyk a je bezpečný aj pri dlhodobom používaní. 

Nepoužívajte: U detí vo veku do 6 mesiacov. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Quixx môžu  používať aj tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: U dojčiat a detí je 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky 2 až 3-krát denne. Dospelí: 1 až 3 vstreky do každej nosovej dierky 2 až 3-krát denne. Fľaška obsahuje približne 220 vstrekov a má zabudovaný antibakteriálny systém pumpy, ktorý zabraňuje rekontaminácii počas celej doby používania.

Quixx sa môže používať až 6 mesiacov od prvého použitia.

Zloženie (na 100 ml): chlorid sodný (cca 2,6g), prírodná voda (84,6 ml), čistená voda (15,4 ml)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Quixx nosový sprej 30 ml

Quixx nosový sprej 30 ml

Quixx nosový sprej je hypertonický nosový sprej s obsahom prírodnej morskej vody. Quixx nosový sprej sa používa na liečbu upchatého nosa u dospelých, detí  a dojčiat od 6 mesiacov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

Zákaznici kupujúci Quixx nosový sprej 30 ml mali záujem aj o: