Barnys Cran-Urin Kanadské brusnice 40+20 cps

Skladom

Barny´s

621629901488

Novinka

Barnys Cran-Urin Kanadské brusnice obsahuje vysoko akostný brusnicový extrakt v maximálnej sile a biotín. Barnys Cran-Urin Kanadské brusnice tak pomáha udržať sliznice močových  ciest zdravé.

Viac detailov

17,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,28 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Cran-Urin je rastlinný výživový doplnok z vysoko kvalitného extraktu z kanadských brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon). Brusnice triedy A sú zberané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejších látok - proanthokyanidínov (PAC) najvyšší. Barny´s Cran-UrinTM je vyrábané patentovanou technológiou CranRichPacTM, ktorá garantuje pomer 36 : 1, čo znamená, že 36 000 mg brusníc je sústredených v 1 000 mg CranRichPAC. Brusnice obsahujú prírodné fenolové zlúčeniny (katechín, flavonoidy – proanthokyanidíny, anthokyanidíny, kyselinu fenolovú, anthokyaníny, lignany).

  • Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc, napr. aj slizníc močových ciest.

Nepoužívajte: Prípravok nesmú užívať deti do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí užívajú prvé tri dni 2 kapsuly 2x za deň (ráno, večer). Štvrtý až siedmy deň sa užíva 1 kapsula 2x za deň (ráno, večer). Pri miernych problémoch užívajú dospelí 1 kapsulu 2x za deň (ráno, večer). Pri dlhodobejšom užívaní sa zníži na 1 kaspulu 1x za deň. Deti od 3 rokov 1-2 kapsuly za deň. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Zloženie: Obsah zložiek v 1 kapsule : brusnicový extrakt vyrobený patentovanou technológiou CranRichPacTM (36:1) 500 mg, vitamín H (biotín) 25 μg (50 % ODD), objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, emulgátor – hydroxypropylmetylcelulóza

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)