Zľava -2,66 €
Prostamol Uno 320mg 60 cps

Prostamol Uno 320mg 60 cps

cps mol 320 mg (blis.PVC/PVDC/Al) 1x60 ks

Kód tovaru: 59711

EAN: 4013054002346

22,59 € s DPH

25,25 € s DPH

Jednotková cena za cps0,38 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Prostamol uno 320mg je tradičný rastlinný liek na prostatu (urologikum). Prostamol uno 320mg sa používa na liečbu ťažkostí s močením (sťažené vyprázdňovanie močového mechúra) pri nezhubnom zväčšení prostaty (benígna hyperplázia prostaty). Liek je určený pre mužov, ktorí majú problémy s prostatou - zväčšená prostata alebo benígna hyperplázia prostaty.

Detaily

Indikácie: Prostamol uno je tradičný rastlinný liek na liečbu ťažkostí s močením (rastlinné urologikum), ktorý obsahuje extrakt plodu serenoy plazivej. Prostamol uno sa používa u dospelých mužov na zmiernenie príznakov dolných močových ciest súvisiacich s benígnou hyperpláziou prostaty (nezhubným zväčšením prostaty), ak lekár vylúčil iné závažné príčiny ťažkostí.

Tento liek je tradičný rastlinný liek určený na indikácie overené výhradne dlhodobým používaním.

Pri benígnom (nezhubnom) zväčšení prostaty môžu vzniknúť nasledujúce príznaky:

 • nutnosť častejšieho močenia najmä v noci
 • slabý alebo prerušovaný prúd moču
 • odkvapkávanie moču
 • pocit neúplne vyprázdneného močového mechúra
 • bolesť pri močení
 • poruchy sexuálnych funkcií.

Väčšina týchto príznakov je spôsobená zväčšenou prostatou, ktorá utláča močovú rúru, ktorou prúdi moč z močového mechúra.

Prostamol uno pôsobí preventívne proti ďalšiemu zväčšovaniu tkaniva prostaty.

Ak sa príznaky vášho ochorenia nezlepšia alebo ak sa zhoršia, musíte sa obrátiť na lekára.

Kontraindikácie: Ak ste alergický na extrakt z plodov serenoy plazivej alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku.

Tehotenstvo a dojčenie: Tento liek nie je určený pre ženy.

Dávkovanie: Odporúčaná dávka je 1 mäkká kapsula Prostamol uno denne v rovnakom čase. Mäkké kapsuly sa majú užívať po jedle, prehltnúť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Vlastnosti

Účinná látka extrakt z plodov serenoy plazivej
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 320 mg/cps
Lieková forma mäkké kapsuly
Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Na stiahnutie

Prostamol Uno cps

Príbalová informácia

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (3)

 • návštevník sa pýta

  13.08.2016
  Spôsob použitia
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, Prostamol sa užíva 1 kapsula večer pravidelne a dlhodobo,alebo pokiaľ Vám liečbu nezmení urológ. Samozrejme treba chodiť na pravidelné urologické prehliadky.
 • Jan Rakovan sa pýta

  10.09.2016
  Dobry den,chcel by som zacat uzivat Prostanol ale mam otazku nema to vedlajsie ucinky hlavne mi ide o naberani tukovej hmoty ludovo povedane ci sa po tomto lieku nepribera na vahe,dakujem za skoru odpoved.
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, podobné nežiadúce účinky neboli u tohoto lieku registrované a aj z mechanizmu účinku vyplýva skôr opačný trend. Prostamol zabraňuje premene testosterónu na jeho redukovanú formu, ktorá spôsobuje zväčšovanie prostaty, takže v konečnom dôsledku je v tele viac takto nezmeneného testosterónu. A práve testosterón je to, prečo sú chlapi svalnatejší a menej naberajú tuk. Prajem pekný deň :)
 • Jozef sa pýta

  19.11.2020
  Ako prirodne nahradim prostamol uno? Ake caje su na to najlepsie?
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, Prostamol je rastlinný liek. Čo sa týka jeho nahradenia potravou, tak skúste omega nenasýtené kyseliny (ryby, orechy, tekvica) a posilňovacie cviky na panvové dno. Z čajov napr. Epilobin alebo vŕbovka. Pekný deň :)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »