nefdesanté GINKGO BILOBA 60 mg 60 cps

Skladom

Nef de Santé, s.r.o.

8595243600404

Novinka

Výživový doplnok GINKGO BILOBA 60 mg zlepšuje celkové prekrvenie a pocity chladu v končatinách. GINKGO BILOBA 60 mg taktiež pozitívne ovplyvňuje pamäť a mozgovú činnosť.

Viac detailov

Naša cena 7,93 € s DPH

Jednotková cena za 1 kaposula: 0,13 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Ginkgo biloba je najčastejšie predpisovanou rastlinou na svete. Zlepšuje pamäť a schopnosť sústrediť sa, zlepšuje prekrvenie končatín a tým pomáha odstrániť pocit studených rúk a nôh. Pôsobí pri bolestiach hlavy, znižuje riziko vzniku cievnych mozgových príhod a pozitívne pôsobí u pacientov po prekonanej CMP. Pomáha pri znížení intelektuálnej kapacity, poruchách pamäti, poruchách sociálneho chovania, Alzheimerovej chorobe a multiinfarktovej demencii.

Nepoužívajte: Pri precitlivenosti na niektorú zo zoložiek produktu. Neodporúča sa osobám precitliveným na včelie produkty. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy!Výrobok nie je vhodný pre deti.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: sójový olej, želatína, glycerín, Ginkgo biloba extrakt (60 mg ± 5 % v jednej kapsule), včelí vosk, voda.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo