Pharma Nord Bio-Marin Plus 60 kapsúl

cps 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 5709976093201

20,37 € s DPH

Jednotková cena za cps0,34 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Bio Marin Plus je výživový doplnok s vysoko koncentrovaným výťažkom z rybieho tuku obsahujúci 70 % omega-3 mastných kyselín. Omega-3 obsiahnuté v Bio-Marin Plus sú upravené vo forme ľahko vstrebateľných voľných mastných kyselín.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok s koncentrovaným výťažkom z rybieho tuku obsahujúci 70 % omega-3 mastných kyselín. Omega-3 sú upravené vo forme ľahko vstrebateľných voľných mastných kyselín. Výťažok z rybieho tuku je kombinovaný s vitamínom B12 a kyselinou listovou.

Nepoužívajte: Nie je určené pre deti do 12 rokov. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 1-4 kapsuly denne, ak lekár neodporučí inak. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: ostatné živiny: rybí tuk (vo forme voľných mastných kyselín - 500 mg/cps, ODD nie je stanovená, z toho: EPA -190 mg/cps, ODD nie je stanovená, DHA - 110mg/cps, ODD nie je stanovená), obal kapsuly: želatína, zvlhčujúca látka: glycerol (E 422), zahusťovadlo: oxid kremičitý (E 551), zvlhčujúca látka: purifikovaná voda, farbivo: amoniakový karamel (E 150c), vitamíny: kyselina listová (100 µg/cps, 50 % ODD), kyanokobalamin (1 µg/cps, 40 %).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »