Pharma Nord Bio-Pycnogenol 30 tabliet

tbl 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 5709976245105

21,47 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,72 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Bio Pycnogenol obsahuje 40 mg štandardizovaného patentovaného extraktu. Bio Pycnogenol sa vyrába z kôry francúzskej stredomorskej borovice Pinus pinaster a dodáva organizmu zdraviu prospešné bioflavonoidy.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Pycnogenol® obsahuje 40 mg štandardizovaného patentovaného extraktu. Vyrába sa z kôry francúzskej stredomorskej borovice Pinus pinaster. Bioaktívny Pycnogenol obsahuje unikátnu zmes vo vode rozpustných látok, prirodzene sa vyskytujúcich bioflavonoidov.

Nepoužívajte: U detí do 14 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2 tablety 2x denne počas prvého týždňa a potom 1 tableta 1x denne. Tableta sa užije v celku, počas jedla a zapije malým množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Pycnogenol® 40 mg, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza (E 460), protihrudkujúca látka: maltodextrín, ostatné živiny: extrakt z Pinus pinaster, poťahová vrstva: hydroxypropylmethyl celulóza (E 464), spevňujúca látka: fosforečnan vápenatý (E 341), protihrudkujúca látka: stearát horečnatý (E 470b).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »