Pharma Nord Bio-Vláknina 120 tabliet

tbl 1x120 ks

Kód tovaru:

EAN: 5709976210400

13,09 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,11 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Pharma Nord Bio-Vláknina je výživový doplnok. Pharma Nord Bio-Vláknina obsahuje prírodnú vlákninu z cukrovej repy a citrusovej kôry

Detaily

Charakteristika: Rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrovej repy a citrusovej kôry.

Nepoužívajte: Nie je určené pre deti do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie:
Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:
4 až 12 tabliet denne. Tablety sa zapíjajú väčším množstvom vody. Odporúča sa zvýšiť príjem tekutín a dodržiavať pitný režim. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrovej repy a jabĺk 460 mg,ostatné živiny: rozpustná a nerozpustná vláknina z cukrové repy a jabĺk, prevencia hrudkovania: polyvinylpyrolidon (E 1201), plnidlo: mikrokryštalická celulóza (E 460), prevencia hrudkovania: stearát horčíka (E 470 b), spevňujúca látka: oxid kremičitý (E 551), poťahová vrstva: hypromelóza (E 464).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »