Ialuna vaginálne čapíky 10 ks

sup vag (s kyselinou hyalurónovou) 1x10 ks

Kód tovaru: P88863

EAN: 8033638950937

11,60 € s DPH

Jednotková cena za ks1,16 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Ialuna vaginálne čapíky obsahujú hyaluronát sodný, ktorý napomáha hydratácii sliznice pošvy. Tým výrazne potláča nepríjemné prejavy ako suchosť a pálenie pošvy, bolesť pri pohlavnom styku. Ialuna vaginálne čapíkyvhodné i pri opakujúcich sa vaginálnych infekciách.

Detaily

Indikácie: Ialuna vaginálne čapíky sú určené na problémy spojené so suchosťou vaginálnej sliznice (atrofická vaginitída), ktorá môže byť zapríčinená menopauzou, dojčením, antiestrogénovou liečbou, Sjögrenovým syndrómom. Na regeneráciu a lubrikáciu vaginálnej sliznice, aj po pôrode, gynekologických operáciách, prekonaní vaginálne infekcie, chemoterapii a rádioterapii. Pri nasledujúcich príznakoch: svrbenie, pálenie, dyskomfort, bolesť pri pohlavnom styku, po opakovaných vaginálnych infekciách.

Kontraindikácie: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva používať len po odporúčaní lekára. V priebehu dojčenia sa môže používať.

Dávkovanie: Obvykle sa používa 1 čapík denne. Zavádza sa čistými umytými prstami hlboko do pošvy, najlepšie večer pred spaním.

Zloženie: Kyselina hyalurónová, vitamín E, výťažok z Chamomilla vulgaris (Rumanček pravý) a Centella asiatica (Pupočník ázijský), koloidný oxid kremičitý bezvodý, tuhé polosyntetické glyceridy

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Vlastnosti

Lieková forma vaginálne čapíky
Koľko dní Vám vydrží balenie 5

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »