Ialuna vaginálne čapíky 10 ks

Skladom

IBSA

P88863

7612291089775

Novinka

Ialuna vaginálne čapíky obsahujú hyaluronát sodný, ktorý napomáha hydratácii sliznice pošvy. Tým výrazne potláča nepríjemné prejavy ako suchosť a pálenie pošvy, bolesť pri pohlavnom styku. Ialuna vaginálne čapíkyvhodné i pri opakujúcich sa vaginálnych infekciách.

Viac detailov

Naša cena 11,00 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Indikácie: Ialuna vaginálne čapíky sú určené na problémy spojené so suchosťou vaginálnej sliznice (atrofická vaginitída), ktorá môže byť zapríčinená menopauzou, dojčením, antiestrogénovou liečbou, Sjögrenovým syndrómom. Na regeneráciu a lubrikáciu vaginálnej sliznice, aj po pôrode, gynekologických operáciách, prekonaní vaginálne infekcie, chemoterapii a rádioterapii. Pri nasledujúcich príznakoch: svrbenie, pálenie, dyskomfort, bolesť pri pohlavnom styku, po opakovaných vaginálnych infekciách.

Kontraindikácie: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva používať len po odporúčaní lekára. V priebehu dojčenia sa môže používať.

Dávkovanie: Obvykle sa používa 1 čapík denne. Zavádza sa čistými umytými prstami hlboko do pošvy, najlepšie večer pred spaním.

Zloženie: Kyselina hyalurónová, vitamín E, výťažok z Chamomilla vulgaris (Rumanček pravý) a Centella asiatica (Pupočník ázijský)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: vaginálne čapíky

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo