Ialuna vaginálne čapíky 10 ks

Skladom

IBSA

P88863

7612291089775

Novinka

Ialuna vaginálne čapíky obsahujú hyaluronát sodný, ktorý napomáha hydratácii sliznice pošvy. Tým výrazne potláča nepríjemné prejavy ako suchosť a pálenie pošvy, bolesť pri pohlavnom styku. Ialuna vaginálne čapíkyvhodné i pri opakujúcich sa vaginálnych infekciách.

Viac detailov

11,15 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 1,12 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Indikácie: Ialuna vaginálne čapíky sú určené na problémy spojené so suchosťou vaginálnej sliznice (atrofická vaginitída), ktorá môže byť zapríčinená menopauzou, dojčením, antiestrogénovou liečbou, Sjögrenovým syndrómom. Na regeneráciu a lubrikáciu vaginálnej sliznice, aj po pôrode, gynekologických operáciách, prekonaní vaginálne infekcie, chemoterapii a rádioterapii. Pri nasledujúcich príznakoch: svrbenie, pálenie, dyskomfort, bolesť pri pohlavnom styku, po opakovaných vaginálnych infekciách.

Kontraindikácie: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva používať len po odporúčaní lekára. V priebehu dojčenia sa môže používať.

Dávkovanie: Obvykle sa používa 1 čapík denne. Zavádza sa čistými umytými prstami hlboko do pošvy, najlepšie večer pred spaním.

Zloženie: Kyselina hyalurónová, vitamín E, výťažok z Chamomilla vulgaris (Rumanček pravý) a Centella asiatica (Pupočník ázijský)

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma vaginálne čapíky
Koľko dní Vám vydrží balenie 5

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Hodnotenia (0)