Jamieson Super cesnakový olej 1500 mg 100 cps

cps 1x100 ks

Kód tovaru:

EAN: 64642023001

Doručenie do 7 pracovných dní

9,98 € s DPH

Jednotková cena za cps0,10 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Jamieson Super cesnakový olej je prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Jamieson Super cesnakový olej obsahuje prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na stenu ciev, na vysoký krvný tlak, na baktérie, preto sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy.

Detaily

Charakteristika: Prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Obsahuje prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na stenu ciev, na vysoký krvný tlak, na baktérie, preto sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Poraďte s lekárom pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch, najmä pri infekciách horných dýchacích ciest a katarálnej infekcie. Ak ste diabetik, užívate lieky na zriedenie krvi alebo inhibítory proteázy, o užívaní prípravku sa poraďte s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu denne s jedlom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Cesnak - extrakt (500:1) (Allium sativum, strúčik) 3 mg Ekvivalent k 1500 mg cesnaku.
Ďalej obsahuje: želatína; sójový olej (nosič), glycerol (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 100

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »