Jamieson Super cesnakový olej 1500 mg 100 cps

Skladom

Jamieson

064642023001

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Super cesnakový olej je prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Jamieson Super cesnakový olej obsahuje prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na stenu ciev, na vysoký krvný tlak, na baktérie, preto sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy.

Viac detailov

Naša cena 6,99 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,07 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Prírodný extrakt z cesnaku vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Obsahuje prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na stenu ciev, na vysoký krvný tlak, na baktérie, preto sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Poraďte s lekárom pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch, najmä pri infekciách horných dýchacích ciest a katarálnej infekcie. Ak ste diabetik, užívate lieky na zriedenie krvi alebo inhibítory proteázy, o užívaní prípravku sa poraďte s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu denne s jedlom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Cesnak - extrakt (500:1) (Allium sativum, strúčik) 3 mg Ekvivalent k 1500 mg cesnaku.
Ďalej obsahuje: želatína; sójový olej (nosič), glycerol (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)