LIKVIDÁTOR ZÁPACHU V MAČACÍCH TOALETÁCH 120 ml

Kód tovaru: T10213

Doručenie do 3 dní.

5,00 € s DPH

Jednotková cena za liter41,67 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

LIKVIDÁTOR ZÁPACHU V MAČACÍCH TOALETÁCH bol špeciálne vyvinutý pre mačacie toalety. LIKVIDÁTOR ZÁPACHU V MAČACÍCH TOALETÁCH odstraňuje nepríjemný zápach zo zvieracích výkalov, predlžuje dobu výmeny náplne týchto zariadení.

Detaily

Charakteristika: Ekologický prostriedok obsahujúci prírodné enzýmy, ktoré slúžia na odstránenie nepríjemných pachov, vznikajúcich pri chove domácich zvierat, napr. mačiek a psov. Efektívne odstráni zápach zo zvieracích  výkalov a moču, rozkladajúcej sa potravy. Je určený k postreku akýchkoľvek materiálov, ktoré boli znečistené zvieracími výkalmi: náplň mačacích toaliet, podstielka, odevy, textílie, koberce, čalúnenie automobilov, a pod. Nepoškodzuje žiadny z uvedených povrchov. Neškodí ľuďom, zvieratám, rastlinám, neničí životné prostredie. Je netoxický!

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Aplikujte ho na postihnuté miesto pomocou rozprašovača tak, aby prípravok prenikol priamo na príčinu nepríjemného zápachu. Nechajte ho pôsobiť do uschnutia! Neutierajte!

Zloženie: zmes prírodných enzýmov.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)