Jamieson Prostease Saw Palmetto 125 mg 30 + 30 tbl

cps 30+30 zadarmo (60 ks)

Kód tovaru:

EAN: 64642028068

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

16,44 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,55 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Jamieson Prosteas Saw Palmetto obsahuje serenou plazivú,ktorá podporuje zdravú činnosť prostaty. Jamieson Prosteas Saw Palmetto priaznivo pôsobí na zdravie mužov.

Detaily

Charakteristika: Serenoa plazivá podporuje zdravú činnosť prostaty a priaznivo pôsobí na zdravie mužov.

Nepoužívajte: Poraďte sa z lekárom o užívaní prípravku skôr než ho začnete užívať (aby sa vylúčila diagnóza rakoviny prostaty), alebo ak ťažkosti pretrvávajú alebo sa zhoršujú. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je určený pre mužov.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne najlepšie s jedlom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Serenoa plazivá (Serenoa repens, plod) (8:1) extrakt 125 mg ekvivalent k 1000 mg sušenej rastliny.
Ďalej obsahuje: olej z tekvicových semiačok (zvýrazňovač chuti), sójový olej (nosič), želatína (povlaková látka), želatína (želírujúca látka), glycerol, purifikovaná voda, včelia materská kašička (stabilizátor), lecitín (zahusťovadlo), oxid titaničitý; meďnato-sodný komplex chlorofylínu (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »