Jamieson Niacín 500 mg s inozitolom 60 tbl

tbl 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 64642025234

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

21,00 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,35 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Jamieson Niacín prispieva k správnej činnosti nervového systému, optimálnej funkcii psychiky. Jamieson Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a pomáha odstrániť vyčerpanie a únavu.

Detaily

Charakteristika: Niacín prispieva k správnej činnosti nervového systému, optimálnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a pomáha odstrániť vyčerpanie a únavu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.U ľudí s precitlivenosťou na kyselinu nikotínovú sa môže vyskytnúť krátkodobé a jemné začervenanie pokožky.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí – 1 tableta denne ráno alebo na obed s jedlom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Niacín (Inozitol hexanikotinát) 500 mg (3125%*), Inozitol (Inozitol hexanikotinát) 150 mg.
*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý; modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), rozpustná celulóza, karnaubský vosk.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »