Jamieson Niacín 500 mg s inozitolom 60 tbl

Skladom

Jamieson

064642025234

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Niacín prispieva k správnej činnosti nervového systému, optimálnej funkcii psychiky. Jamieson Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a pomáha odstrániť vyčerpanie a únavu.

Viac detailov

Naša cena 13,10 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,22 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Niacín prispieva k správnej činnosti nervového systému, optimálnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a pomáha odstrániť vyčerpanie a únavu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.U ľudí s precitlivenosťou na kyselinu nikotínovú sa môže vyskytnúť krátkodobé a jemné začervenanie pokožky.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí – 1 tableta denne ráno alebo na obed s jedlom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Niacín (Inozitol hexanikotinát) 500 mg (3125%*), Inozitol (Inozitol hexanikotinát) 150 mg.
*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý; modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), rozpustná celulóza, karnaubský vosk.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)