Jamieson Lutein-Z 30 cps

cps 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 64642048837

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

10,69 € s DPH

Jednotková cena za cps0,36 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Jamieson Lutein-Z obsahuje extrakt z hroznových jadierok-udržiava zdravé cievy a kapiláry.Čučoriedky v prípravku Jamieson Lutein-Z prispievajú k ochrane organizmu pred oxidačným poškodením.

Detaily

Charakteristika: Extrakt z hroznových jadierok, udržiava zdravé cievy a kapiláry a prirodzene chráni pred účinkami voľných radikálov. Čučoriedky prispievajú k ochrane organizmu pred oxidačným poškodením, pomáhajú prirodzenou cestou k zdraviu očí. Ginkgo biloba podporuje správne prekrvenie.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu denne s jedlom s obsahom oleja alebo tuku.Užívanie dlhšie ako 3 mesiace konzultujte s lekárom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Lutein (Tagetes erecta, kvet) 10 mg, Zeaxantín (Tagetes erecta, kvet) 500μg, Antioxidačný komplex 93 mg Z toho: Hroznové jadierka extrakt (Vitis vinifera) 25 mg štandardizované na 95 % proantokyanidínov, Ginkgo biloba, listy (55:1) Extrakt 40 mg ekvivalent k 2200 mg sušenej rastliny, Čučoriedky (4:1) extrakt (Vaccinium Myrtillus, plod) 25 mg ekvivalent k 100 mg sušenej rastliny, Zelený čaj (Camelia sinensis, listy) 3 mg štandardizované na 40 % polyfenolov.
Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), dihydrogénfosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »