Spiridea krémpasta 30 g

1x30 g

Kód tovaru:

EAN: 8588008101100

8,67 € s DPH

Jednotková cena za kilogram288,90 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Spiridea krémpasta na každodennú starostlivosť o citlivú kožu pomáha pri potláčaní vzniku zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch u detí aj dospelých. Spiridea krémpasta je vhodná na každodenné použitie bez obme­dzenia veku, tak pre novorodencov, ako i osoby pripútané na lôžko.

Detaily

Charakteristika: Spiridea krémpasta na každodennú starostlivosť o citlivú kožu pomáha pri potláčaní vzniku zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch u detí aj dospelých. Pomáha udržiavať kožu v suchom stave a chráni ju pred nežiaducou vlhkosťou. Vďaka svojmu hydrofilnému základu sa dobre spojí s vlhkým podkladom.

• optimálne regeneruje kožnú bariéru
• prevencia zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch
• vhodná už pre novorodencov
• chráni pred narušením pokožky v dôsledku odierania - vnútorná strana stehien, podpazušie, slabiny, oblasti pod prsníkmi
• zmierňuje svrbenie
• obsahuje ochranný systém zabraňujúci rastu mikroorganizmov a kvasiniek vo výrobku
• bez pridaného parfumu


Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia:  Spiridea krémpasta sa nanáša na malé až stredne veľké plochy (do 20 % povrchu tela) 2-krát denne aj v hrubšej vrstve, po umytí a dôkladnom osu­šení ošetrovaných miest.

Zloženie: Spiridea krémpasta obsahuje dvojzložkový ochranný systém - caprylylglykol a fenyletylakohol

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »