Jamieson Draslík 100 mg s postupným uvoľňovaním 100 tbl

tbl 1x100 ks

Kód tovaru:

EAN: 64642021373

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

17,30 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,17 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Jamieson Draslík 100 mg je výživový doplnok, ktorý obsahuje draslík s postupným uvoľňovaním. Jamieson Draslík 100 mg tak obsahom 100mg draslíka pomáha udržať správny tlak krvi, optimálnu činnosť nervového systému a svalov.

Detaily

Charakteristika: Draslík prispieva k udržaniu správneho krvného tlaku, k optimánej činnosti nervového systému a svalov.

Nepoužívajte:  U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí – 1 tableta denne s hlavným jedlom. Tableta s postupným uvoľňovaním dodáva telu aktívny draslík počas 6–8 hodín. Pri diéte so zníženým obsahom sodíka alebo užívaní diuretík sa o dávkovaní poraďte so svojím lekárom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Draslík (glukónan draselný) 100 mg (5 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).
Ďalej obsahuje: fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rozpustná celulóza; polyetylénglykol (povlaková látka), celulóza (nosič), sorbitol (sladidlo), rastlinný stearan horečnatý; karnaubský vosk (povlaková látka), rastlinná kyselina stearová

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 100

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »