EKO
XKKO Eco Biodegradabilné separačné plienky 200 ks

XKKO Eco Biodegradabilné separačné plienky 200 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594161570615

11,59 € s DPH

Jednotková cena za kus0,06 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

XKKO Eco separačné plienky sú vhodné na ekologické prebaľovanie Vášho bábätka. XKKO Eco separačné plienky sú biodegradibilné a kompostovateľné.

Detaily

Charasteristika: XKKO Exco separačné plienky sa používajú k látkovej plienke ako vrchná kontaktná vrstva. Ich úlohou je ochrániť pokožku pred vlhkosťou z plienky a to tak, že ju odvedú do plienky, čím dieťaťu zaistia pocit sucha. Ďalej sa používajú na ochranu plienky pred väčším znečistením hlavne v prvých mesiacoch, keď má bábätko riedku stolicu, ktorá takto nevsiakne do plienky. Dajú sa samozrejme využívať počas celého plienkového obdobia dieťatka, kedy pomocou separačnej plienky stolicu jednoducho  odstránime z plienky. Separačné plienky je možné kompostovať. 

Separačné plienky sú:

  • 100 %  prírodné
  • 100 %  biologicky rozložiteľné
  • 100 %  kompostovateľné

Separačné plienky sú vyrobené z vlákien Ingeo™ - prvých vlákien na svete, ktoré človek vyrobil z obnoviteľných zdrojov. Vlákna Ingeo™ sú extrudované z biopolyméru, ktorého základom je kukuričný škrob – Natureworks™ PLA. Výroba tohto materiálu vyžaduje v porovnaní s tradičnou výrobou plastov z ropy o 68 % menej fosílnych palív.

Separačné plienky XKKO ECO neobsahujú: polyester, polypropylén, bavlnu, buničinu ani umelý hodváb.

rozmery: 30 x 19 cm/ks

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Spôsob použitiaSeparačnú plienku umiestnime na vrch látkovej plienky (bude sa priamo dotýkať pokožky dieťaťa). Po použití (ak to pôjde) stolicu vyklepneme do záchoda. Separačné plienky môžeme kompostovať - sú plne rozložiteľné. 

Zloženie: 100% PLA

Upozornenie: Separačné plienky XKKO ECO neodporúčame splachovať do toalety. Aj keď  separačné plienky XKKO ECO  ekologicky odbúrateľné, môžu v prípade zlého stavu alebo zúženia prierezu odpadovej rúry spôsobiť upchatie kanalizácie a škodu.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)