Paracetamol AGmed 500 mg
tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
EAN: 8595706200134
Tento produkt aktuálne nie je dostupný
Nakúpte ešte za 30,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,96 €)
O produkte
tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
Detaily
Liek obsahuje liečivo paracetamol, ktoré účinkuje proti bolesti a znižuje telesnú teplotu.
Používa sa u dospelých, dospievajúcich a deti s telesnou hmotnosťou vyššou ako 20 kilogramov (vo veku 6 rokov a viac) na:
- krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je:
- bolesť zubov,
- hlavy,
- menštruačná bolesť
- bolesť svalov a kĺbov súvisiaca s chrípkou a prechladnutím a/alebo horúčkou.
Otázky (0)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »
Súvisiace produkty
Ascorutin 50 tbl
7,22 €Ascorutin 100 tbl
12,43 €Daslodil 5 mg tbl 10 ks
6,22 €Clavin original 12 kapsúl
29,72 €Lipoxal UltraFit 180 tabliet
48,80 €Clavin platinum 8 kapsúl
38,58 €