Hydrocortison léčiva 10g

Skladom

sanofi-aventis Slovakia

Novinka

Hydrokortizón obsahuje liečivo zo skupiny kortikosteroidných hormónov.  Hydrocortison léčiva pri miestnom použití spôsobuje ústup zápalu kože, tlmí alergické prejavy, svrbenie a sčervenenie kože.

Viac detailov

2,30 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 230,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Indikácie: Masť sa používa na miestne zápalové a alergické kožné ochorenia neinfekčného pôvodu, napr. pri ekzémoch, pri podráždení kože kozmetickými a čistiacimi prostriedkami, pri uštipnutí hmyzom, malých popáleninách 1. a 2. stupňa, pri psoriáze, kožných zápaloch po opaľovaní, ožiarení a pod.

Kontraindikácie: Masť sa nemá používať pri precitlivenosti na hydrokortizón, parabény, propylénglykol a trolamín. Ďalej sa nepoužíva pri plesňových a iných infekčných ochoreniach, na otvorené rany, do oka a v mieste očkovania. U malých detí sa dá použiť len pod dozorom odborného lekára.

Tehotenstvo a dojčenie: V ťarchavosti a počas dojčenia sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Hydrokortizónová masť sa vtiera do postihnutého miesta v malom množstve 1 - 2 x denne, aplikácia na tvár nemá presiahnuť 10 dní. Ak počas týždňa liečby ťažkostí neustúpia, poraďte sa s lekárom.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: octan hydrokortizónu
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 100mg/ 10g
Lieková forma: dermálna masť

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)