Menu
banner

Vibrocil nosové kvapky 15ml Zväčšiť

Vibrocil nosové kvapky 15ml

7680500099501

Glaxo Smith Kline

Vibrocil nosové kvapky navodia rýchle a dlhodobé zmiernenie opuchu nosovej sliznice (upchatý nos) a zmierni nádchu. Vibrocil nosové kvapky taktiež chránia riasinkový epitel nosovej sliznice. Sú vhodné pri rôznych druhoch nádchy. Určený od 1 roku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 4 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 4 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,04 €.


Naša cena s DPH4,95 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Liek proti nádche (na odstránenie upchatia nosa, proti alergii). Vibrocil obsahuje jemný dekongestant (t.j. látku odstraňujúcu upchatie nosa) a antihistaminikum (látku pôsobiacu proti alergii). Vibrocil navodí rýchle a dlhodobé zmiernenie opuchu nosovej sliznice (upchatý nos) a zmierni nádchu Vibrocil sa používa pri bežnej nádche, pri akútnej alebo chronickej nádche, pri sezónnej alergickej nádche (senná nádcha) alebo nesezónnej alergickej nádche (alergia na domový prach, zvieraciu srsť, plesne atď.), pri akútnom alebo chronickom zápale prinosových dutín. Vibrocil sa používa aj ako pomocný liek pri v akútnom zápale stredného ucha a ako súčasť predoperačnej alebo pooperačnej liečbe. Vibrocil zachováva fyziologickú funkciu kmitajúceho riasinkového epitelu nosovej sliznice.

Kontraindikácie: Alergia na dimetindén maleát a fenylefrín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek, lieku. Chronická nádcha s atrofiou sliznice. Užívanie, resp. užívanie v posledných dvoch týždňoch antidepresív skupiny inhibítorov monoaminooxidázy. Ak máte pochybností, či lieky, ktoré vám boli predpísané obsahujú inhibítory MAO, poraďte sa pred používaním lieku Vibrocil s lekárom alebo lekárnikom.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte používanie Vibrocilu sa neodporúča, ak ste sa neporadili s lekárom.

Dávkovanie: Po riadnom vyčistení nosa nakvapkať 3- 4 krát denne do každej nosovej dierky. Deti vo veku 1 až 6 rokov: 1 až 2 kvapky. Deti staršie ako 6 rokov a dospelí: 3 až 4 kvapky.

Vibrocil by sa nemal nepretržite používať dlhšie ako 1 týždeň.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:fenylefrín+dimetindénmaleát
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 2,5 mg+0,25 mg/1 ml
Lieková forma:nosová roztoková instilácia

Napísať hodnotenie

Vibrocil nosové kvapky 15ml

Vibrocil nosové kvapky 15ml

Vibrocil nosové kvapky navodia rýchle a dlhodobé zmiernenie opuchu nosovej sliznice (upchatý nos) a zmierni nádchu. Vibrocil nosové kvapky taktiež chránia riasinkový epitel nosovej sliznice. Sú vhodné pri rôznych druhoch nádchy. Určený od 1 roku.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

Zákaznici kupujúci Vibrocil nosové kvapky 15ml mali záujem aj o: