Menu
banner

-0,68 €

Znížená cena Imunoglukan P4H 100 mg 60 cps Zväčšiť

Imunoglukan P4H 100 mg 60 cps

Hodnotenie:  

8588002084089

Pleuran

Imunoglukan P4H kapsuly je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C,ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H kapsuly sa môže užívať i dlhodobo u dospelých a detí od 3 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 18 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 18 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


Pôvodná cena s DPH19,18 €

Naša cena s DPH18,50 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Imunoglukan P4H je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie. Obsahuje imunoglukan - beta-D-glukán vo vhodnej kombinácii s vitamínom C.

 • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Nepoužívajte: Ak sa liečite imunosupresívami, ak ste po transplantácii orgánov. Nevhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Pri alergii na zložky produkty. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 až 3 kapsuly 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace).

Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. V prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Zloženie: imunoglukan (100mg), vitamín C - askorban vápenatý (100mg), stearan horečnatý, želatína, oxid železa, indigokarmín, oxid titaničitý

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

18.10.2016

Problem

Tento produkt som dala rodičom. Má dobré referencie. Je účinný. Nezaťažuje žalúdok. Jednoduché užívanie: 2 -krát denne. Dobre sa prehĺta, tabletka je malá.
Produkt je účinný proti infekciám hlavne v zimnom období. Nezaťažuje organizmus.

  18.10.2016

  Imunita na 100%

  podpora imunity - prevencia podpora pri chorobe - rýchlejšie uzdravenie
  - používam viac rokov pre deti - prevencia - odporúčam iným -

   Napíšte Váš názor

   Napísať hodnotenie

   Imunoglukan P4H 100 mg 60 cps

   Imunoglukan P4H 100 mg 60 cps

   Imunoglukan P4H kapsuly je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C,ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H kapsuly sa môže užívať i dlhodobo u dospelých a detí od 3 rokov.

   • Viera sa pýta

    Dňa 18.10.2016
    Dobrý deň chcela by som sa opýtať či sa môžu kapsule imunoglukan 100mg P4H užívať aj počas tehotenstva som v cca 13 týždni. Za odpoveď ďakujem. Prajem pekný deň
    Zuzana Trajteľová

    Mgr.
    Zuzana Trajteľová
    farm.laborantka

    Dobrý deň, prípravok Imunoglukan P4H môžete užívať aj počas tehotenstva. Pekný deň prajem.

   Nová otázka

   Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

   (nepovinné)
   *(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)