Menu
banner

-0,60 €

Znížená cena Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml Zväčšiť

Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml

9120036091115

Pfizer

Robitussin ANTITUSSICUM sirup je liek na tlmenie kašľa. Robitussin ANTITUSSICUM sirup upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,03 €.


Pôvodná cena s DPH4,40 €

Naša cena s DPH3,80 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Robitussin ANTITUSSICUM sirup je liek na tlmenie kašľa.Robitussin ANTITUSSICUM sirup upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.

Indikácie: Robitussin Antitussicum je liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.

Kontraindikácie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak máte chronický kašeľ, ktorý sa vyskytuje pri fajčení alebo chronickom ochorení pľúc, ako je astma alebo rozdutie pľúc (emfyzém).Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak máte dýchaciu nedostatočnosť alebo trpíte ochorením pečene.Ukončite užívanie a poraďte sa so svojím lekárom, ak kašeľ pretrváva viac ako 7 dní (3 dni u detí), vracia sa alebo je sprevádzaný horúčkou, vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy. Toto môžu byť znaky závažného stavu.

Dávkovanie: Vždy užívajte Robitussin Antitussicum presne tak, ako Vám povedal Váš lekár. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.Pokiaľ lekár neurčil ináč, riaďte sa dávkovacou schémou:Dospelí a deti od 12 rokov:7,5 ml každé 4 hodiny.Deti od 6 do 12 rokov:5 ml každé 4 hodiny.Nepoužívajte u detí do 6 rokov.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Liek sa neodporúča používať dlhšie ako 7 dní.Ak sa príznaky nezlepšia alebo ak sa zhoršia, poraďte sa so svojím lekárom.

Nepoužívať: Keď ste precitlivený (alergický) na dextrometorfan alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek. Keď užívate na lekársky predpis inhibítor monoaminoxidázy (IMAO), čo je liek na depresiu alebo do 14 dní po ukončení liečby.keď máte kašeľ s nadmernou tvorbou hlienu.Nepoužívajte u detí do 6 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so zdravotníckym pracovníkom.

Nežiaduce účinky: Precitlivenosť, nevoľnosť, vracanie, závrat alebo ospalosť.Ak začnete pociťovať akýkoľvek vedľajší účinok ako závažný alebo ak spozorujete vedľajšie účinky, ktoré nie sú uvedené v tejto písomnej informácii pre používateľov, povedzte to, prosím, svojmu lekárovi alebo lekárnikovi.

Zloženie: Liečivo:dextrometorfaniumhydrobromid-5 ml sirupu obsahuje 7,5 mg dextrometorfaniumhydrobromidu

                    Pomocné látky: glycerol (E422), sodná soľ karmelózy, benzoan sodný (E211), dinátriumedetát, maltitol (E965), etanol (96% V/V), bezvodá kyselina citrónová, amarant (E123), karamel (E150), levomentol, višňová aróma, sorbitol (70%) (E420), nátriumcyklamát (E952), draselná soľ acesulfamu (E950), čistená voda.

Uchovávanie: Uchovávajte pri teplote do 25 °C.Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.

 

 


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:dextrometorfániumbromid
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:7,5ml/5ml
Lieková forma:sirup

Napísať hodnotenie

Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml

Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml

Robitussin ANTITUSSICUM sirup je liek na tlmenie kašľa. Robitussin ANTITUSSICUM sirup upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)