GS Mamatest COMFORT 10 tehotenský test 1 ks

tehotenský test 1x1 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594032756094

5,70 € s DPH

Jednotková cena za ks5,70 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Prípravok GS Mamatest COMFORT 10 tehotenský test slúži na rýchle zistenie tehotenstva.Prípravok GS Mamatest COMFORT 10 tehotenský test je vhodný na rýchlu detekciu tehotenstva.

Detaily

Charakteristika: Prípravok GS Mamatest COMFORT 10 tehotenský test slúži na rýchle zistenie tehotenstva.Prípravok GS Mamatest COMFORT 10 tehotenský test je vhodný na rýchlu detekciu tehotenstva.

GS Mamatest COMFORT 10 pre včasnú detekciu tehotenstva je rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, pomocou ktorého je možné zistiť tehotenstvo. Test využíva kombináciu protilátok zahrňujúci monoklonálne hCG protilátky selektívne zamerané na zvýšené hladiny hCG.

Pokyny k vykonaniu testu:
 1. Vyberte test z plastového obalu a dobre si ho prezrite.

 2. Odstráňte viečko a nasaďte ho na rukoväť, viď obr. 1.

 3. Držte test za viečko nasadené na rukoväti a vložte absorpčnú časť testu natočenú smerom dole priamo do prúdu moču najmenej na 10 sekúnd, až kým nie je dostatočne vlhký, viď obr. 2. Test môžete vykonať tiež tak, že odoberiete moč do čistej a suchej nádobky. Potom do nej stačí iba ponoriť absorpčnú časť testovacieho prúžku na min. 10 sekúnd.

  POZNÁMKA: Nemočte na testovacie (T) ani kontrolné (C) okienko.

 4. Vyberte test z moču, ihneď nasaďte viečko na absorpčnú časť a položte test na vodorovnú podložku testovacím a kontrolným okienkom smerom hore. Začnite merať čas.

 5. Ako náhle začne test prebiehať, môžete pozorovať postupnú tvorbu slabo sfarbených línií pri priechode moču testovacím a kontrolným okienkom.
  Výsledok odčítajte do 3 minút.
  V prípade, že sa do tej doby žiadne sfarbenie neobjaví, počkajte ešte o 1 minútu dlhšie. Niektoré pozitívne výsledky sa môžu objaviť naopak skôr v závislosti od koncentrácie hCG. Po 10 minútach už výsledok v žiadnom prípade neodčítavajte.

 

 1. Odčítanie a interpretácia výsledku:
  Ste tehotná
  Objavia sa dve zreteľne vyfarbené línie. Jedna línia v kontrolnom okienku (C) a druhá línia by mala byť v testovacom okienku (T). Jedna línia môže byť slabšia ako druhá.

 

 1. Nie ste tehotná
  Jedna farebná línia sa objaví v kontrolnom okienku (C). V testovacom okienku (T) sa neobjaví žiadna línia.

  Neplatný výsledok
  Výsledok je neplatný, pokiaľ sa neobjaví žiadna farebná línia v kontrolnom okienku (C), i keď sa môže objaviť línia v testovacom okienku (T). Opakujte test s novým prúžkom.

 

Obmedzenie použiteľnosti:  Lieky, ktoré obsahujú hCG (napr. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL), môžu poskytovať falošne pozitívne výsledky. Alkohol, perorálna antikoncepcia, lieky proti bolesti, antibiotiká alebo hormonálna liečba, súčasťou ktorých nie je hCG, by nemali ovplyvniť výsledok. Zvýšená hladina hCG sa môže vyskytovať aj v iných prípadoch, než je tehotenstvo, napríklad pri cystách vaječníkov alebo pri mimomaternicovom tehotenstve (plod uhniezdený inde, než v maternici), a môže sa prejaviť falošne pozitívnym výsledkom testu.
V takých prípadoch nie je vylúčené, že test môže vykazovať falošné výsledky. Konzultujte preto výsledky testu so svojim gynekológom.

 Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 1

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »