Menu
banner

Sinecod sirup 200 ml Zväčšiť

Sinecod sirup 200 ml

7680312159509

Novartis

Sinecod sa používa na symptomatickú liečbu suchého dráždivého kašľa rôzneho pôvodu.Sinecod patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 5 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 5 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,05 €.


Naša cena s DPH5,93 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Indikácie: Sinecod obsahuje liečivo butamirátiumdihydrogencitrát,, ktoré patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ. Sinecod sa používa na symptomatickú liečbu neproduktívneho suchého kašľa rôzneho pôvodu.

Kontraindikácie: Ak ste alergický na liečivo alebo ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Deti do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Sinecod sa nemá užívať počas prvých troch mesiacov gravidity. Počas ďalších mesiacov gravidity sa Sinecod má užívať iba v prípadoch, ak je liečba nevyhnutná. Nie je známe, či účinná látka a/alebo jej metabolity prechádzajú do materského mlieka. V období laktácie sa majú z bezpečnostných dôvodov v zmysle všeobecných pravidiel, starostlivo zvážiť prínosy a riziká užívania lieku.

Dávkovanie: Deti vo veku 3 až 6 rokov: 5 ml 3-krát denne. Deti vo veku 6 až 12 rokov: 10 ml 3-krát denne. Dospievajúci: 15 ml 3-krát denne.  Dospelí: 15 ml 4-krát denne

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:butamirátiumdihydrogencitrát
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:15mg/10ml
Lieková forma:sirup

Napísať hodnotenie

Sinecod sirup 200 ml

Sinecod sirup 200 ml

Sinecod sa používa na symptomatickú liečbu suchého dráždivého kašľa rôzneho pôvodu.Sinecod patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)