Prostakan forte 120 kapsúl

Skladom

Dr. Willmar Schwabe

9006396210840

Novinka

Prostakan forte je dvojzložkový rastlinný liek, ktorý tlmí zväčšovanie prostaty, má mierny protizápalový a opuch-zmierňujúci účinok. Prostakan forte sa používa v liečbe benígnej hyperlázie prostaty - zväčšenej prostaty, redukuje potiaže pri močení (slabý alebo prerušovaný prúd moču, nedostatočné vyprázdnenie močového mechúra).

Viac detailov

Naša cena 25,58 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Indikácie: Liek sa používa pri benígnej hyperplázii prostaty (nezhubné zväčšenie) v I. a II. štádiu. U mužov v strednom a vyššom veku pri poťiažach s močením - slabý alebo prerušovaný prúd moču, časté nutkanie na močenie (najmä v noci), obťiažny začiatok a zvýšené úsilie behom močenia, pocit nedokonalého vyprázdnenia močového mechúra. V prípade, že problémy pretrvávajú alebo sa zhoršujú, je nutné okamžite navštívíť lekára. Liek sa môže použiť i u žien pri  poruche zvieračov močovej rúry bez organickej príčiny. Pravidelné kontroly sa odporúčajú i počas užívania lieku.

Kontraindikácie: Alergia na účiné látky alebo iné zložky lieku. Vek menek ako 12 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dvakrát denne 1 kapsulu. Kapsuly sa užívajú celé a po jedle.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: extrakt z plodov sabalovej palmy+extrak koreňa žihľavy dvojdomej
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 160mg+120mg
Lieková forma: kapsuly

Na stiahnutie

Otázky (1)

 • Viliam sa pýta

  19.03.2018
  Ako dlho sa má užívať Prostakan firte
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, účinok Prostakanu je najlepší v 1.štádiu ochorenia, kedy sa môže užívať dlhodobo. V 2.štádiu sa zvyčajne pridáva ďalšia liečba zvolená urológom a vo vyšších štádiách Prostakan nemá podložený efekt liečby. Mali by ste preto zistiť u urológa štádium choroby a tak zvážiť dĺžku užívania. Prajem pekný deň :)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)