GS Anxiolan 30 tbl

Skladom

Green Swan

8594032753185

Novinka

Výživový doplnok Anxiolan GS je prípravok,ktorý ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí.Anxiolan GS je šetrný k organizmu a nespôsobuje závislosť.

Viac detailov

6,10 € s DPH

Jednotková cena za 1 tbl: 0,20 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok GS Anxiolan darčekové balenie udržiava emočnú rovnováhu.Výživový doplnok GS Anxiolan darčekové balenie upokojuje duševné zdravie pre zvládnutie stresu.

Špeciálny prípravok GS Anxiolan obsahuje účinné látky, ktoré priamo pôsobia na centrálny nervový systém: Ľubovník bodkovaný pre emočnú rovnováhu a duševné zdravie.Valeriána lekárska pre upokojenie a duševné zdravie.GS Anxiolan navyše obsahuje horčík a vitamín B6 - látky, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.GS Anxiolan je účinný, ale zároveň bezpečný. Je vhodný pre dlhodobé užívanie, vzhľadom k svojej šetrnosti k organizmu.

Nepoužívajte:  U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste alergická na ktorúkoľvek zložku poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1–2 tablety denne.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Extrakt z valeriány lekárskej 5:1 (zodpovedá 250 mg sušeného koreňa) 50 mg, Extrakt z ľubovníka bodkovaného 15:1 (zodpovedá 150 mg sušenej vňate) 10 mg, horčík 50 mg, vitamín B6 1,6 mg.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)