Boiron Avenoc masť 30g

Skladom

Boiron

Novinka

Homeopatická masť na symptomatickú liečbu niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí. Vhodný pre dospelých pacientov.

Viac detailov

5,70 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 190,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Indikácie: bolestivé a krvácajúce hemoroidy, svrbenie a mokvanie hemoroidov. Deti a dospievajúci môžu prípravok používať len na odporučenie lekára.

Kontraindikácie: Nepoužívať u osôb, ktoré vykazujú alergiu na lokálne anestetikum (napr. začervenanie alebo svrbenie kože). V prípade pochybností je nevyhnutné informovať sa u lekára alebo lekárnika.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek môžu užívať tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Po vykonaní lokálnej toalety naneste masť v tenkej vrstve na postihnuté miesto 3 - 4x denne. V liečení pokračujte niekoľko dní aj po úplnom ústupe symptómov. V prípade vnútorných bolestí je možná intrarektálna aplikácia použitím pribaleného aplikátora.

Zloženie homeopatického lieku (v 100g masti): Ficaria verna - Materská tinktúra (0,01g), Adeps lanae cum aqua (Lanolín) (5,00g), Paeonia officinalis - Materská tinktúra (0,01g), Adrenalin (Adrenalín) 3DH(0,05g), Amylocaini hydrochloridum (Amylokaín) 1 DH (0,50g), Vaselinum album (Vazelina biela) ad 100,00g

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: masť

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)